reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli scooter

Xiaomi Mi Scooter Pro 2

elektrikli scooter

Xiaomi Mi Scooter Pro 2

Xiaomi Mi Scooter 1S

Xiaomi’nin yeni elektrikli scooter modelleri ortaya çıktı

Ürün gamı en büyük isimlerden Xiaomi imzalı yeni elektrikli scooter modelleri karşımıza bulunuyor. İşte bilinmesi gereken detaylar;

Xiaomi alanda en son karşımıza Mijia Scooter 1S elektrikli scooter modeli ile çıkmıştı. Şimdi ise Roland Quandt’ın Avrupa merkezli sızıntısı ile Xiaomi Mi Scooter 1S ve Xiaomi Mi Scooter Pro 2 modelleri kendisini gösterdi. Baktığımız zaman benzer bir tasarıma sahip olan araçların arasındaki tek fark pil kapasitesi gibi görünüyor. Aktarıldığı kadarıyla 12,8 Ah pil paketi üstüne kurulan Mi Scooter Pro 2, 300 watt elektrik motoruyla 20 km/s hıza çıkıyor ve 45 km kadar menzil sunuyor. Mi Scooter 1S ise yine 300 watt elektrik motoruyla 20 km/s hıza çıkabiliyor ve 7,65 Ah pil paketiyle tek şarjla 30 km kadar yol yapabiliyor. Genel olarak oldukça modern duran ve yerleşik aydınlatma ile gece kullanımına da uygun olan elektrikli scooter modelleri, Avrupa özelinde sadece siyah renkte olacak gibi görünüyor. Ancak bu renk özellikle Pro sürümde kırmızı detaylarıyla oldukça güzel görünüyor. Gidona entegre şık ekrandan birçok konuda bilgi verebilen yeni Mi Scooter elektrikli scooter versiyonları, taşıma kolaylığı sunan katlanabilir yapıda. Scooter’ların ağırlığı ise 12,5 kg ve 14,2 kg seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Scooter 1S ve Xiaomi Mi Scooter Pro 2 elektrikli scooter modelleri kaça satılacak?

Scooter’ların Avrupa fiyatları 499 euro ve 599 euro seviyesinde yer alıyor. Bu modellerin Türkiye’de de satılma ihtimali de bulunuyor. Ancak bu konuda henüz kesin bilgilerin olmadığını belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken elektrikli bisikletlerden