reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mijia Scooter 1S elektrikli scooter

Xiaomi’den uygun fiyatlı yeni elektrikli scooter: Mijia Scooter 1S

Ürün gamı en büyük isimlerden Xiaomi, kısa süre önce Mijia Scooter 1 üstüne gelen Mijia Scooter 1S isimli yeni elektrikli scooter modelini tanıttı.

2016 yılında çıkan ilk sürümün üstünde gelmesi çok uzun süren Xiaomi Mijia Scooter 1S elektrikli scooter, şehir içi ulaşımı için en taze seçeneklerden. Beyaz, siyah ve kırmızıyı harmanlayan modern bir tasarımı bulunan ürün, toplam 12,5 kg ağırlığa sahip. Toplam 100 kg taşıma kapasitesi olan Mijia Scooter 1S, 250 W elektrik motoru ile 25 km/s hıza rahatlıkla çıkmanıza imkan tanıyor. Tam dolu piliyle gündelik kullanım için yeterli görünen 30 km menzil sunan scooter, üç farklı modla geliyor. Burada “enerji tasarrufu, normal kullanım ve spor modu” bulunuyor. En yüksek performans elbette spor modunda alınıyor. İki adet 8,5 inç lastik üstüne kurulan model, bünyesinde aşağıda da görebileceğiniz üzere ufak bir renkli LCD ekran barındırıyor. Buradan hız ile menzil gibi temel bilgiler hakkında bilgi sahibi olunabiliyor. Ufak bacağıyla tek başına ayakta durabilen Xiaomi Mijia Scooter 1S elektrikli scooter, katlanabilir yapıda olduğundan rahatlıkla taşınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mijia Scooter 1S elektrikli scooter bütçe dostu bir model

Modelin açıklanan yurt dışı fiyatı yaklaşık olarak 282 dolar seviyesinde yer alıyor. Türkiye’de de ileride satılacağını düşündüğümüz kişisel ulaşım aracı, şimdilik sadece Çin’de satılıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken en yeni elektrikli bisikletlerden