reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 1S Elektrikli Scooter

Xiaomi Mi 1S Elektrikli Scooter için indirim fırsatı

Xiaomi Mi 1S Elektrikli Scooter modelinin fiyatında indirim yapıldı. Piyasadaki fiyatı 3.899 TL olan elektrikli scooter’ın fiyatı 3.273 TL‘ye geriledi. Tam dolu pille 30 kilometre menzil vadeden elektrikli scooter saatte maksimum 25 kilometre hız sunuyor.

Advertisement

Elektrikli scooter, 3 farklı hız moduna sahip. Scooter’da sürücüler seyahat halinde hız modları arası geçişi tek bir tuşa basarak kolayca sağlayabiliyor. Yeni nesil enerji geri kazanım sistemi ile Xiaomi Mi Electric Scooter 1S daha uzun pil ömrü sağlamak için kinetik enerjiyi elektrik enerjisine çeviriyor. Elektrikli scooter’da bunun haricinde daha bir sürüş deneyimi için kullanımı kolay bir merkez kontrol sistemi mevcut. Modlar arasında geçiş yapmak ve hızı ilgili koşullara göre kolayca ayarlamak için açma / kapama düğmesine basmak yeterli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 1S Elektrikli Scooter mobil cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor

Kinetik enerji geri kazanım sistemi (KERS) tamamen yeniden tasarlanmış ve enerji dönüşümünün verimliliği iyileştirilmiş durumda. Sistem, motor yardımının menzilini genişletmek için her frenleme işleminden ve motor yardımı olmaksızın her serbest tekerlekten kinetik enerjiyi kullanılabilir elektrik enerjisine dönüştürebiliyor. Enerji geri kazanımının verimliliği, Mi Home uygulaması aracılığıyla kişisel gereksinimlere göre uyarlanabiliyor.
Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın