reklamı kapat

POPÜLER

Sony FE 50mm F1.2 G Master
Sony FE 50mm F1.2 G Master
Sony

Sony FE 50mm F1.2 G Master lensin Türkiye fiyatı belli oldu

Sony, büyük beğeni toplayan G Master full-frame lens serisine, kompakt ve hafif bir tasarıma sahip yeni bir lens ekledi. Üstün bokeh ve yüksek otomatik netleme yeteneğine sahip olan yeni G Master full-frame FE 50mm F1.2 GM (model SEL50F12GM) sunduğu görüntü kalitesiyle dikkat çekiyor.

Lensin maksimum F1.2 diyafram açıklığı kullanıcıların üst seviye bokeh fotoğraflar çekmesine imkan tanıyor.  Bu diyafram açıklığı aynı zamanda düşük ışık koşullarında da üst düzey performansa imza atıyor. Loş ortamlarda daha düşük ISO’da da fotoğraflar çekmeye olanak sağlayan lens portre, düğün fotoğrafçılığı ve videolar için uygun bir tercih.

Sony Electronics Görüntüleme Ürünleri ve Çözümleri Amerika Başkan Yardımcısı, Neal Manowitz konuya ilişkin açıklamasında, “Sony Electronics olarak hem fotoğraf hem de video için yeni bir ifade kapasitesi ve kullanışlılık düzeyi sunan 60’ıncı E-mount lensimiz FE 50mm F1.2 GM’i sizlerle tanıştırmanın heyecanı içerisindeyiz. En iyi görüntüleme teknolojisini sunmak için daima müşterilerimize kulak veriyoruz. FE 50mm F1.2 GM tasarımı sayesinde günümüzün içerik üreticilerinin değişen ihtiyaçlarına tavizsiz şekilde cevap veriyor.”

Sony FE 50mm F1.2 GM Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Lens, F1.2 diyagram açıklığında bile bu çözünürlüğün korunmasını sağlayan üç XA (aşırı asferik) parça da dahil olmak üzere, en ileri optik teknolojilerine sahip. Sony Nano AR Kaplama II teknolojisi sayesinde ışığın tersten vurduğu sahnelerde net görüntü elde edilmesi sağlanıyor. Lens, yeni geliştirilen 11 kanatlı dairesel diyafram açıklığı
ünitesinden ve sferik bozulmayı minimal tutan ince ayarlı optik tasarımından yararlanarak hem ön hem arka planlarda pürüzsüz ve derin bokeh elde ediyor. Lens Türkiye’de 19.940 TL‘ye satılıyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın