reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S fiyatı en düşük seviyede

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S elektrikli scooter modelinin fiyatı geriledi. Piyasadaki fiyatı 3.335 TL olan elektrikli scooter yapılan indirimle şu anda 3.171 TL‘ye satın alınabiliyor.

Saatte 25 kilometre hız vadeden scooter, 30 kilometrelik bir menzil sunuyor. 3 farklı hız moduna sahip bu üründe sürücüler seyahat halinde hız modları arası geçişi tek bir tuşa basarak kolayca sağlayabiliyor. Yeni nesil enerji geri kazanım sistemi ile Xiaomi Mi Electric Scooter 1S daha uzun pil ömrü sağlamak için kinetik enerjiyi elektrik enerjisine çeviriyor. Elektrikli scooter’da bunun haricinde daha bir sürüş deneyimi için kullanımı kolay bir merkez kontrol sistemi mevcut. Modlar arasında geçiş yapmak ve hızı ilgili koşullara göre kolayca ayarlamak için açma / kapama düğmesine iki kez basmanız yeterli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S akıllı telefonlarla uyumlu şekilde çalışıyor

Kinetik enerji geri kazanım sistemi (KERS) tamamen yeniden tasarlanmış ve enerji dönüşümünün verimliliği iyileştirilmiş durumda. Sistem, motor yardımının menzilini genişletmek için her frenleme işleminden ve motor yardımı olmaksızın her serbest tekerlekten kinetik enerjiyi kullanılabilir elektrik enerjisine dönüştürebiliyor. Enerji geri kazanımının verimliliği, Mi Home uygulaması aracılığıyla kişisel gereksinimlere göre uyarlanabiliyor. Şu sıralar elektrikli scooter satın almayı düşünenler için kampanya cazip görünüyor.

Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yardımcı yeni robotları karşınızda