reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 1S elektrikli scooter

Xiaomi Mi 1S elektrikli scooter Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Ürün gamı en büyük isimlerden Xiaomi, Türkiye’de Xiaomi Mi 1S elektrikli scooter modelini de resmi olarak satmaya başladı.

Xiaomi Mi 1S elektrikli scooter (Mi Elektrikli Scooter 1S olarak da geçiyor), 3.999 TL‘lik satış fiyatıyla birçok büyük satış kanalında yer almaya başladı. Bazı satış kanallarında fiyatı daha yüksek olan model, şehir içi ulaşımı için en taze seçeneklerden. Gerçekten çok modern bir tasarımı bulunan ürün, toplam 12,5 kg ağırlığa sahip. Toplam 100 kg taşıma kapasitesi olan Mi 1S elektrikli scooter, 250 W elektrik motoru ile 25 km/s hıza rahatlıkla çıkmanıza imkan tanıyor. Tam dolu piliyle gündelik kullanım için yeterli görünen 30 km menzil sunan scooter, üç farklı modla geliyor. Burada “enerji tasarrufu, normal kullanım ve spor modu” bulunuyor. En yüksek performans elbette spor modunda alınıyor. Katlanabilir yapı üstüne kurulan model, bünyesinde ufak bir renkli LCD ekran barındırıyor. Buradan hız ile menzil gibi temel bilgiler hakkında bilgi sahibi olunabiliyor. Ufak bacağıyla tek başına ayakta durabilen Mi 1S elektrikli scooter, rahatlıkla taşınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 1S elektrikli scooter dikkat çekecek gibi görünüyor

Türkiye’de yakında çok fazla kişiyi kullanırken göreceğimiz ürün, yurt dışında yaklaşık 300 dolarlık fiyatıyla çok daha popüler bir seçenek konumunda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken en yeni elektrikli bisikletlerden