reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Legion 2 Pro

Lenovo Legion 2 Pro, aktif fan konusunda çıtayı yükseltiyor

Oyun telefonu pazarına yakında eklenecek modellerden olan Lenovo Legion 2 Pro, aktif fan kullanımı konusunda çıtayı yükseltiyor.

Lenovo Legion 2 Pro, kısa süre önce geliyor olduğu resmi olarak duyurulan en yeni oyun telefonu modeli oldu. Bu model için yapılan ilk resmi duyurunun en çok dikkat çekeni ise çiftli fan kullanımı oldu. Firmaya göre telefonda aktif olarak çalışan iki adet fan yer alıyor ve telefonun bu sayede soğutma performansının çok yüksek olacağı görülüyor. Çift fan ile Snapdragon 888 işlemcisini çok iyi şekilde soğutacak ve performansı sürekli olarak en yüksek seviyede tutabilecek Legion 2 Pro, yüksek ihtimalle en az 12 GB RAM ile yolda bulunuyor. Bu model için tek kötü yan ise Türkiye’de satılmayacak olması. Lenovo maalesef telefon modellerini Türkiye’de satmıyor.

Lenovo Legion 2 Pro gibi Nubia Red Magic 6 modelinde de aktif fan olması bekleniyor

Ancak bu modelde bir tane fan kullanılması bekleniyor. Nubia Red Magic 6, son bilgilere göre 12 GB RAM’e sahip bir model olarak yolda bulunuyor. Ancak bu telefonda Magic Write 2.0 isimli bir teknoloji yer alıyor. İşte bu teknoloji ile beraber telefon RAM’ini sanal olarak artırıyor ve “18 GB RAM varmış gibi” bir deneyim getiriyor. RAM ne kadar yüksek ise o kadar daha akıcı bir oyun deneyimi elde edersiniz açıklamasını yapan Nubia yetkilisi, bu sanal RAM artış sürecinin detaylarını henüz tam olarak paylaşmıyor. Ancak telefon ihtiyaç halinde yerleşik depolama birimini de RAM olarak kullanabilecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada Red Magic 6 Pro modeli de aktif olarak yolda bulunuyor. Güçlerini Snapdragon 888 işlemciden alacak ve henüz kesin olmasa da aktif fan taşıma ihtimalleri olan telefonlar, özellikle ekranlarıyla öne çıkacak. Çünkü telefonlarda tam 165 Hz yenileme değeri olacak.

İlginizi Çekebilir

Yeni tanıtılan PUBG mobil oyunu