reklamı kapat

POPÜLER

Nubia Red Magic 6

Karşınızda ekranı çok ses getirecek Nubia Red Magic 6

Oyun telefonu pazarına yakında yeni bir telefon daha ekleniyor. Özellikle ekranıyla ses getirecek Nubia Red Magic 6 için resmi görsel geldi.

Oyun telefonu Nubia Red Magic 5G, bünyesinde yer alan aktif fan sistemi ile çok ses getirmişti. İşte bu telefonun üzerine yakında Nubia Red Magic 6 da geliyor. Yapılan resmi paylaşıma göre arkası yukarıdaki gibi oldukça dikkat çekici ve renkli görünen telefon, yalnız da gelmiyor. Söylendiği kadarıyla Red Magic 6 Pro modeli de aktif olarak yolda bulunuyor. Güçlerini Snapdragon 888 işlemciden alacak ve yine yüksek ihtimalle aktif fan taşıyacak telefonlar, özellikle ekranlarıyla öne çıkacak. Firmanın açıklamasına göre telefonlarda 144 Hz üzerinde yenileme değeri olacak. Burada sızıntılar telefonların tam 166 Hz ekran ile geleceğini gösteriyor. Bu da gerçek çıkarsa mobildeki en akıcı deneyimlerden birisinin yolda olduğunu gösteriyor. Bu telefonların Türkiye’de “resmi olarak” satılması elbette beklenmiyor.

Nubia Red Magic 6 öncesinde Red Magic 5G oyun telefonu için teknik özellikler şöyleydi

Telefon 6,65 inç 2340×1080 piksel 144 Hz AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 144 Hz ile inanılmaz yüksek bir akıcılıkta oyun keyfi sunabilen telefon, gücünü Snapdragon 865 işlemciden ve en üstte 16 GB RAM’den alıyor. 8 GB RAM seçeneği de sunulan cihazda, 128 GB ile 256 GB depolama seçenekleri tercih edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4.500 mAh pili 55W hızlı şarj ile desteklenen Nubia Red Magic 5G, önünde 8 megapiksellik bir selfie kamerası taşıyor. Arkada ise üçlü kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Burada 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro kameralar bir araya geliyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni tanıtılan PUBG mobil oyunu