reklamı kapat

POPÜLER

PUBG: New State

iOS ve Android için fütüristik PUBG: New State oyunu duyuruldu [Video]

Dünyanın halen en popüler oyunları arasında yer alan PUBG için yeni bir oyun daha geliyor. iOS ve Android için fütüristik PUBG: New State yolda.

Kısa süre önce resmi olarak duyurusu yapılan PUBG: New State, sevilen “Battle Royale” deneyimini fütüristik bir savaş alanıyla bir araya getiriyor. Bu oyunun arkasında hali hazırdaki mobil oyun PUBG Mobile‘ı geliştiren Çin devi Tencent yer almıyor. Yeni oyunu direkt olarak PlayerUnknown’s Battlegrounds PC ve konsol sürümlerini geliştiren PUBG Studio hazırlıyor. Bu açıdan beklentinin oldukça yüksek olduğu oyun, dediğimiz gibi sürece gelecek temasıyla yaklaşıyor. Bu açıdan çoğu kişinin sevmeyeceği, çoğu kişinin de hastası olacağı düşünülen yapım, direkt olarak 2051 yılında geçiyor. Troi isimli yeni bir harita üzerinde alıştığımız PUBG deneyimine “çağ atlatacak” New State, yine de çok uçuk bir gelecek teması kullanmıyor. Burada yakın geleceğin savaş ekipmanlarına odaklanıyor. Gerçek dışı bir deneyim getiremeyecek olması güzel duran mobil oyun, grafiksel olarak şimdilik oldukça iyi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG: New State çok kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşacaktır

Mobilde en çok oynanan oyunlar arasında PUBG Mobile olduğundan yeni yapımın da çok tutması bekleniyor. Oyun içi geniş silah özelleştirme opsiyonlarına sahip olacağı aktarılan New State, iOS ve Android için yüksek ihtimalle ücretsiz olarak 2021’in sonunda çıkıyor. Çıkış öncesinde bir alpha testinin de olacağı gelen bilgiler arasında.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan iddialı oyuncu kulaklıklarından