reklamı kapat

POPÜLER

PUBG: New State

Beklenen oyun PUBG: New State, iOS ve Android için çıktı [İndir]

Dünyanın halen en popüler oyunları arasında yer alan PUBG için yeni bir oyun daha geldi. iOS ve Android için fütüristik PUBG: New State çıktı.

Uzun süre önce resmi olarak duyurusu yapılan PUBG: New State, sevilen “Battle Royale” deneyimini fütüristik bir savaş alanıyla bir araya getiriyor. Bu oyunun arkasında halihazırdaki mobil oyun PUBG Mobile‘ı geliştiren Çin devi Tencent yer almıyor. Yeni oyunu direkt olarak PlayerUnknown’s Battlegrounds PC ve konsol sürümlerini geliştiren PUBG Studio / Krafton hazırlıyor.

Bu açıdan beklentinin oldukça yüksek olduğu oyun, söz verildiği gibi 11 Kasım itibarıyla iOS ve Android için indirmeye sunuldu. Oyun iOS (iPhone ve iPad) için buradan, Android içinse buradan elde edilebiliyor.

Oyun daha önce birçok kez aktardığımız üzere savaş sürecine gelecek temasıyla yaklaşıyor. Bu açıdan çoğu kişinin sevmeyeceği, çoğu kişinin de hastası olacağı düşünülen yapım, direkt olarak 2051 yılında geçiyor.

Troi isimli yeni bir harita üzerinde alıştığımız PUBG deneyimine “çağ atlatacak” New State, yine de çok uçuk bir gelecek teması kullanmıyor. Burada yakın geleceğin savaş ekipmanlarına odaklanıyor. Gerçek dışı bir deneyim getiremeyecek olması güzel duran mobil oyun, grafiksel olaraksa oldukça iyi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG: New State çok kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşacaktır

Mobilde en çok oynanan oyunlar arasında PUBG Mobile olduğundan yeni yapımın da çok tutması bekleniyor. Oyun içi geniş silah özelleştirme opsiyonlarına sahip olacağı aktarılan New State, birçok oyuncu arasında bağımlılık yaratabilir. Bu oyun özellikle yüksek yenileme hızına sahip yeni nesil üst düzey telefonlarda çok keyifli vakitler getirebilir.

İlginizi Çekebilir

Ses getiren iddialı oyuncu kulaklıklarından 

Platform

Array