reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile rakibi Call of Duty Mobile

Call of Duty: Mobile, iOS ve Android için yayında [İndir]

PUBG Mobile rakibi olmaya hazırlanan Call of Duty: Mobile, nihayet Android ve iOS kullanıcıları için indirilmeye sunuldu.

Mobilde Battle Royale denilince akla gelen ilk isim olan PUBG Mobile yeni rakibine kavuştu: Call of Duty: Mobile. Mobil oyun Black Ops ve Modern Warfare’in efsanevi haritalarını oyuncularla buluştururken bu haritalar da ilk kez ücretsiz olarak kullanıma açılıyor. 100 kişilik Battle Royale modu dışında farklı oyun modları da mobil versiyonda yer alıyor. 5v5 ölüm maçları, Ürkütücü Zombi modu, keskin nişancıların yeteneklerini çarpıştırdığı özel oyun modu derken CoD: Mobile kapsamlı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Mobile oynanmaya hazır!

Oyun modları arasında Search and Destroy ve Free-For-All da bulunuyor. Oyunda seviye atladıkça Soap, Ghost ve Alex Mason gibi karakterleri açabileceğinizi de belirtelim. Birinci şahıs ve üçüncü şahıs bakış açılarıyla oynamaya imkan tanıyan mobil oyunun haritaları arasında Crash, Crossfire, Hijacked ve Nuketown bulunuyor. Havada, karada ve denizde çarpışacak olan oyuncular ATV ve helikopter gibi araçları da kullanabiliyor. Battle Royale modunu açabilmek için 7. seviyeye ulaşmak gerekiyor. Call of Duty: Mobile aynı zamanda nişan alındığında otomatik ateş etme gibi oyunu kolaylaştıracak unsurlar da bulunduruyor. Tüm modların açık bir şekilde gelmediğini de kaydedelim. Bazı oyun modları için “çok yakında” ibaresi kullanılmış. Oyuna ilk girdiğiniz anda ise tanıtım kısmının ardından Çok Oyunculu modda oyunu deneyimleyip seviye atlamaya başlayabiliyorsunuz. Oyun açılışı yapar yapmaz Savaş Bileti sistemini de başlatmış. Savaş Bileti almadan da oyunu deneyimleyip ödüller kazanmak mümkün. Ancak diğer oyunlarda olduğu gibi premium bilette daha farklı ödüllerin yer aldığını kaydedelim. Oyun için telefonunuzda yer ayırmanız gerektiğini de belirtelim. Oyun Türkçe dil desteği sunuyor. PUBG Mobile karşısındaki başarısı merak edilen oyunun iOS ve Android sürümünü haberin sonundan indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Oyunun tanıtımı