reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile rakibi Call of Duty: Mobile için tarih belli oldu

PUBG Mobile rakibi Call of Duty: Mobile için tarih belli oldu [Video]

PUBG Mobile mobilde yeni rakiple karşılaşmak üzere. Call of Duty: Mobile oyunu iOS ve Android kullanıcıları için çıkış tarihini verdi.

Mobilde zirveden düşmeyen PUBG Mobile çok yakında yeni rakibi Call of Duty: Mobile ile karşı karşıya gelecek. Tencent’in Timi Studio’su tarafından geliştirilen CoD Mobile, 1 Ekim‘den itibaren iOS ve Android kullanıcıları için indirilmeye sunulacağını müjdeledi. Oyunun halihazırda Android kullanıcıları için ön kaydının yapıldığını söyleyelim. Ücretsiz olan oyun Black Ops ve Modern Warfare gibi geçmiş oyunlardan temel elementleri bir araya getiriyor. Ancak elbette klasik Battle Royale modunu da sunuyor. Tamamen yeni bir haritada 100 oyuncunun karşılaşacağı modda solo, iki kişilik ve dört kişilik takımlar halinde oynamak mümkün oluyor. Havada, karada ve denizde çarpışacak olan oyuncular ATV ve helikopter gibi araçları da kullanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Mobile geri sayımı başlattı

Oyunda yer alan 6 sınıftan birini seçebileceğiniz yapım aynı zamanda PUBG Mobile oyununda da olduğu gibi birinci şahıs ve üçüncü şahıs bakış açılarıyla oynamayı da mümkün kılıyor. CoD oyuncuları aynı zamanda mobil oyunda Team Deathmatch, Search and Destroy ve Free-For-All modlarını da deneyimleyebilecek. Haritalar arasında ise Crash, Crossfire, Hijacked ve Nuketown yer alıyor. Oyunda seviye atladıkça Soap, Ghost ve Alex Mason gibi karakterlerin açılabildiğini de belirtelim. Oyunun tarih duyurusunu yaptığı videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.