reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Breaking Bad

Breaking Bad filmi için “diziden gelenler” detayı

Breaking Bad filmi Netflix kütüphanesindeki yerini almak için geri sayımı başlatırken filmle ilgili yeni detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor.

Televizyon tarihinin en sevilen yapımları arasında yer alan Breaking Bad, 2013’teki finalinin ardından şimdi bir filmle Netflix kütüphanesinde izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. 5 sezonluk maceradan sonra Jesse Pinkman’a ne olduğunu merak edenler için soru işaretlerini gidermesi beklenen film yayın için geri sayımı da başlattı. Dizinin de yaratıcısı olan Vince Gilligan filmle ilgili sır tutma konusunda hayli başarılı. Ancak yine de gelecek filmle ilgili bazı ipuçları edinme fırsatımız oluyor. Bu filmde tanıdık yüzler görüp görmeyeceğinizi merak ediyorsanız, beklediğinizden daha fazla ismin yer alacağını söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Breaking Bad filmi diziden isimleri de ağırlıyor

THR‘a verilen röportajla beraber filmin dizide yer alan 10’dan fazla karakteri ekrana geri döndüreceği ortaya çıkıyor. Tam adı El Camino: Bir Breaking Bad Filmi olan yapım bu karakterlerden birini aslında ilk kısa tanıtımında göstermişti: Skinny Pete. Charles Baker tarafından canlandırılan Skinny Pete dışında Matt L. Jones’un hayat verdiği Badger da filmdeki yerini alıyor. Bunun dışında film hangi karakterleri daha barındırıyor ne yazık ki orası bir muamma. Karakterlerin baskınlığı da şimdilik bilinmiyor. Örneğin Skinny Pete’i tanıtımda bir sorgu odasında görmüştük. Jesse’nin yerini arayanlar, eski karakterlerin yardımına başvuracak gibi görünüyor. Daha ötesinin olup olmayacağını ise filmle göreceğiz. Film Walter White’ın ölümüne giden yolu izleyen adımların ışığında Jesse’nin kaçışı sonrasını konu alıyor. 11 Ekim‘de yurt dışında seçili sinemalarda ve Netflix’te yayınlanacak olan filmin Netflix sayfası ise ilk başta herkese açık bir şeklide paylaşılmasına karşın daha sonra sessiz sedasız erişime kapatılmıştı. Yakın zamanda sayfanın açılması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı