reklamı kapat

POPÜLER

Netflix El Camino: Bir Breaking Bad Filmi

Breaking Bad filminden sizi geçmişe götürecek fragman [İzle]

Breaking Bad filmi El Camino için geri sayım başlamışken; Netflix ikonik dizinin önemli anlarını hatırlamanızı ve Jesse’nin hikayesini gözden geçirmenizi istiyor.

Hayranların merakla beklediği El Camino: Bir Breaking Bad Filmi için son bir aylık sürece girmiş bulunmaktayız. Netflix filmleri arasındaki yerini alacak olan yapım ise bizi yeni fragmanıyla beraber geçmişe döndürmeye karar vermiş. Bir evde kamera karşısında gördüğümüz Jesse Pinkman’dan hikayesini anlatması isteniyor. Hatırladığı her detayı ve olayı söylemesi. Böylece hikaye bizi 5 sezonluk dizi macerasına geri götürüyor. Jesse’nin gözünden olan olayları bir bir hatırlatan fragman, dizinin final sahnesindeki kaçışla da son buluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Breaking Bad bölümleri Netflix kütüphanesinde

Bildiğiniz gibi Aaron Paul başrolündeki film, hikayeyi dizinin kaldığı noktadan itibaren ilerletiyor. Bir önceki fragmanda Jesse’nin kaçışı sonrası bir türlü bulunamadığını öğrenmiştik. Skinny Pete sorguya çekilmiş ancak yerini bilse dahi açıklamayacağını söylemişti. Tüm bu yaşadığı travmatik olayların ardından bizi filmde nasıl bir Jesse’nin karşılayacağı ise soru işareti. Aaron Paul geçmişte bir tweet atarak Jesse’nin Walter White ile hastanedeki yüzleşme sahnesinin yeniden izlenmesi gerektiğini söylemişti. İzleyicilerin filme bu şekilde hazırlanabileceğini de eklemişti.

Film 11 Ekim‘de seçili sinemalarda ve Netflix’te yayına başlayacak. Filmin ise Türkiye’de dahil farklı ülkelerdeki Netflix kütüphanesindeki sayfası ilginç bir şekilde şimdilik erişime kapatılmış gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde filmin sayfasının yeniden erişime açılması bekleniyor. Breaking Bad yaratıcısı Vince Gilligan’ın yazıp yönettiği filmden önce diziyi hatırlamak isterseniz 5 sezonunun da Netflix’te olduğunu belirtelim. Hazırlanan yeni fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.