reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon

The Walking Dead 10. sezon savaşı öncesi yeni fragman [İzle]

The Walking Dead 10. sezon için geri sayım yaparken yeni bir fragman da paylaştı. Bir aydan az zaman kalmışken kahramanlar güçlerini birleştiriyor.

AMC’nin en çok izlenen serilerinden The Walking Dead 10. sezon bölümleri ile bizi yepyeni bir mücadeleye dahil ediyor. Geri sayımı başlatan AMC de dizi için spoilersız yeni fragmanlar paylaşmaya devam ediyor. Bu seferki fragman topluluğun birlikte yapabileceklerine işaret ediyor. Birlikte güçlü olduklarını vurgulayan ekip, bu zamana kadarki kurtuluşlarını da buna bağlıyor. Kıyamet gününden sağ çıkan ve her gün ölümle burun buruna geldikleri bu evrende hayatlarını sürdürmeyi başaran ekibin karşısında ise yepyeni bir topluluk bulunuyor. İşler de tam burada çirkinleşiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon Whisperers’ı susturmaya hazırlanıyor

Fragman Daryl, Michonne, Carol ve Ezekiel’i doğrudan zombi derisi kuşanan Whisperers‘ın karşısına çıkarıyor. Whisperers lideri Alpha ve Beta da fragmandaki yerini alıyor. Geçtiğimiz sezon tanıştığımız Whisperers’ın lideri Alpha’yı Samantha Morton canlandırıyor. Beta rolünü ise Ryan Hurst üstleniyor.

Bu sezon yer verilecek olan savaşın ise oldukça farklı olacağı vurgulanıyor. Yeni sezon beraberinde ilginç bir sürpriz de getirebilir. Bildiğiniz gibi Michonne karakterine hayat veren Danai Gurira bu sezon diziden ayrılıyor. Ancak bu illa Michonne’un bu sezon öleceği anlamına gelmiyor. İkinci sezondan bu yana hayatımızda olan Michonne karakteri bu sezon Rick’in ortadan kayboluşuyla ilgili çok ilginç bir bilgi keşfedebilir. Hatta bu bilginin ucu The Walking Dead’in gelecek filmine dahi uzanabilir. Bu konuyu açıkladığımız haberimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Yeni sezonla beraber ortak düşman karşısında beklenmedik birliktelikler de göreceğiz gibi. Ölüm kalım savaşında verilecek kayıplar ise şimdiden korkutuyor. Kahramanların geçmişte iddia ettikleri gibi bu sezon Whisperers’ı susturup susturamayacağı ise merak ediliyor.

Dizi 10. sezon 6 Ekim’de televizyonlardaki yerini alacak. Hazırlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.