reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon

Yüzleri güldüren The Walking Dead 10. sezon sürprizi

The Walking Dead 10. sezon dört gözle beklenirken AMC kanalı sezonun ilk bölümü tam altı gün erken izleyicilerle buluşturarak büyük bir sürprize imza attı. Kanalın bu hamlesi dizinin hayranlarını fazlasıyla şaşırttı.

Game of Thrones ile birlikte Amerikan televizyonunun en çok konuşulan işlerinden biri olan The Walking Dead’in macerası kaldığı yerden devam ediyor. Game of Thrones’un final yapmasının ardından The Walking Dead’in bir adım daha öne geçtiğini söyleyebiliriz. Onuncu sezonuyla geri dönmeye hazırlanan dizi son zamanlarda gündemden düşmüyor. Bunun en büyük nedenleri ise reyting kaybı ve diziden ayrılan oyuncular. Andrew Lincoln ve Lauren Cohan‘ın ardından yeni sezonda Danai Gurira da izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor. Michonne’un son sezonu nasıl olacak, birlikte göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon sürprizi

Genel olarak The Walking Dead’in hikayesini nasıl toplayacağı fazlasıyla merak ediliyor. Onuncu sezon bu açıdan fazlasıyla önemli. Dizinin kamera arkası ekibi de bizleri sürprizlerin yer aldığı bir ilk bölümün beklediğini açıklamıştı. Diziye ev sahipliği yapan AMC kanalı da bu sürprize sürpriz kattı. Onuncu sezonun ilk bölümü açıklanandan tam altı gün önce seyirci karşısına çıktı. Kanalın internet platformu AMC Premiere‘i kullananlar merak uyandıran yeni bölümü erkenden izleme şansına kavuşuyor. Servisi kullanmayı tercih etmeyenlerin ise bölümün ekrana geleceği asıl tarih olan 6 Ekim‘e kadar beklemesi gerekiyor.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon fragmanı