reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon

The Walking Dead 10. sezon fragmanıyla The Whisperers’a meydan okuyor [İzle]

The Walking Dead 10. sezon için geri sayımı başlatan fragmanı yayınladı. Kahramanlarımız yeni sezonda yeni düşmanları karşısında bir kez daha güçlerini birleştiriyor.

The Walking Dead 10. sezon ile beraber evren hiç olmadığı kadar tehlikeli bir hale bürünüyor. 9. sezonda karşımıza çıkan The Whisperers, kahramanlarımız için diğer zombilere kıyasla bambaşka bir tehdit unsuru. Çizgi romanlarda da yer alan The Whisperers, zombilerin bedeninden yapılmış kostümler giyen insanlardan oluşuyor. Bu sayede zombiler arasında gizlenirken, düşmanlarını da beklenmedik bir anda öldürebiliyorlar. 9. sezon bunun acısını yaşayan kahramanlarımız şimdi 10. sezonda birbirlerinden destek alarak sadece hayatta kalmaya değil yeni düşmanlarını tamamen susturmaya çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon için geri sayım

AMC’nin en çok izlenen yapımlarından olan seri Rick’e veda ederken hikayeye Michonne, Daryl, Carol ve Ezekiel liderliğinde devam ediyor. Ancak bu sezon büyük bir kayıpla daha yüzleşmeye hazırlanın deriz. 9. sezon sonrası yapılan açıklamalarda Michonne karakterine hayat veren Danai Gurira’nın 10. sezonda diziye veda edeceği belirtilmişti. Michonne için nasıl bir final düşünüldü bilemiyoruz ancak The Whisperers savaşında kahramanın kendini feda etmesi çok olası görünüyor.

6 Ekim‘de yayınlanmaya başlanacak olan dizinin ilk 8 sezonu Netflix kütüphanesinde yer alıyor. Ancak 9. sezonun ne zaman geleceği belli değil. AMC’nin kendi sitesinde Türkçe altyazısı olmasa da ağustos sonuna kadar 9. sezonu ücretsiz yayınladığını hatırlatalım. Yeni sezon gelmeden hafıza tazelemek için son 2 gün ne yazık ki. Dizinin 9. sezonuna AMC üzerinden ücretsiz erişimle ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Hazırlanan etkileyici fragman ise haberin üzerinde yer alıyor.