reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon için Netflix yayını beklemeye gerek yok

Netflix’i beklemeye gerek yok; The Walking Dead 9. sezon bölümlerine kısa süreliğine ücretsiz erişim

Netflix Walking Dead’in ilk 8 sezonunu platformuna ekledi. Peki ya 9. sezon? AMC, The Walking Dead 9. sezon bölümlerini kısa süreliğine ücretsiz yayınlıyor.

Netflix geçtiğimiz aylarda televizyonun en çok izlenen zombi dizisi The Walking Dead’in ilk 8 sezonunu kütüphanesine ekledi ancak The Walking Dead 9. sezon bölümleri ne yazık ki henüz kütüphanedeki yerini almadı. Şimdi 10. sezon için son birkaç ay kalmışken, AMC ise dizinin son sezonunu ağustos ayına özel ücretsiz şekilde yayınladı. AMC’nin resmi sitesinden yayınlanan 9. sezon bölümleri, hem sezonu kaçırmış olabilecekler için hem de 10. sezona hazırlık yapmak isteyenler için erişilebiliyor. AMC’nin internet sitesi bölgesel erişim sunuyor ancak bunu aşmak tarayıcı değiştirmek kadar kolay.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon nasıl izlenir?

İnternet sitesine girip bölümleri izlemek istediğinizde ilk etapta “İçerik bölgenizde sunulamıyor.” uyarısıyla karşılaşıyorsunuz. Ancak bölümleri Opera tarayıcı ile basit bir şekilde izlemek mümkün. Kullanıcılarının da bildiği gibi, Opera dahili VPN hizmeti sunuyor. Tarayıcının VPN’ini açıp konumu Amerika yaptıktan sonra AMC’nin internet sitesine yeniden girerseniz, dizinin bölümleri oynatılabilir hale geliyor. The Walking Dead 9. sezon bölümlerini izlemek için AMC’nin sitesine herhangi bir şekilde giriş yapmanıza gerek olmadığını da belirtelim. Kanal içeriği doğrudan, herkese açık ve ücretsiz şekilde erişime sunmuş. Tabii söz konusu içerik AMC’den yayınlandığı için herhangi bir şekilde Türkçe altyazı bulunmadığını belirtmekte fayda var. Dizinin ilk 8 sezonu ise haberin başında da belirttiğimiz gibi Netflix kütüphanesinde yer alıyor. Netflix’in 9. sezonu ne zaman kütüphaneye ekleyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Çizgi romanı geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir şekilde sonlanan serinin dizisi ise yakında bitirilecek gibi görünmüyor. Bunun yanı sıra üçüncü bir yan dizi üzerine çalışıldığını da hatırlatalım. Üçüncü yan diziyle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Sevilen dizinin 10. sezonunun 6 Ekim‘de televizyonlardaki yerini alacak. AMC’nin 9. sezonu yayınladığı sayfaya buradan erişerek sezonu izlemeye başlayabilirsiniz.

İlgili video

Dizinin 9. sezonunun tanıtımı