reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon
The Walking Dead 10. sezon
The Walking Dead 10. sezon
The Walking Dead 10. sezon
The Walking Dead 10. sezon
The Walking Dead 10. sezon
The Walking Dead 10. sezon
The Walking Dead 10. sezon
The Walking Dead 10. sezon

The Walking Dead 10. sezon bölümlerinden yeni fotoğraflar [Galeri]

AMC, hayranların merakla beklediği The Walking Dead 10. sezon bölümlerinden yeni fotoğraflar paylaştı. Macera kaldığı yerden devam ediyor.

Her ne kadar çizgi romanı sonlandırılsa da The Walking Dead 10. sezon bölümleriyle sevilen dizi kaldığı yerden maceraya devam ediyor. Dizi yeni sezon bölümleriyle 6 Ekim’de izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni sezonu için yayınlanan fotoğraflarsa sezona küçük bir bakış atmamızı sağlıyor. Bu sezon çizgi romanlarda yer alan Dante karakteri de diziye dahil oluyor. Dante rolünü Juan Javier Cardenas üstleniyor. Dante karakterinin 10. sezonda Alexandria için önemli bir rol oynayacağı açıklamalar arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon için geri sayım başladı

Yayınlanan fotoğrafların hangi bölümlerden olduğu ne yazık ki bilinmiyor. 9. sezonda Eugene’nin tamir ettiği radyo telsizinden gelen gizemli sesi 10. sezonda aramaya devam edeceğimizi gösteren bir kare fotoğraflarda yer alıyor. Michonne’un Judith’i koruduğu fotoğraflar Michonne ve Daryl’in olası yeni bir göreve çıkışını da müjdeliyor. 9. sezonda yıldızları barışmayan Michonne ve Magna ise yeni sezonda birlikte bir şeylerin peşinde gibi. Michonne karakterini canlandıran Danai Gurira‘nın bu sezon diziden ayrılacağını da hatırlatalım.

Yeni sezon başlamadan önce 9. sezonu hatırlamak isterseniz, AMC ağustos ayı boyunca herhangi bir abonelik gerektirmeden 9. sezonu ücretsiz olarak izleyicilere sunuyor. Buradaki haberimizden detayları öğrenebilirsiniz. İlk 8 sezon ise halihazırda Netflix Türkiye kütüphanesinde yayınlanıyor. Serinin yeni bir spin-off dizisi olduğunu da hatırlatalım. İkinci nesle odaklanacak olan dizi, zombilerle büyüyen çocukların gençlik dönemini anlatacak. Dizinin resmi adı hala açıklanmadı. Ancak 2020 ilkbaharında izleyicilerle buluşacağı belirtiliyor.

İlgili video

Dizinin 10. sezon fragmanı