reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Walking Dead 9. sezon

The Walking Dead 9. sezon bekleyenlere Netflix müjdesi

10. sezon için geri sayım başlamışken hala The Walking Dead 9. sezon bölümlerini izlemediyseniz Netflix imdadınıza koşuyor.

The Walking Dead 9. sezon bölümleri nihayet Netflix Türkiye kütüphanesindeki yerini almaya hazırlanıyor. İlk 8 sezonu halihazırda kütüphanede olan popüler dizinin 9. sezon bölümleri 9 Ekim’den itibaren izleyicilerle buluşturulacak. Büyük olaylara ev sahipliği yapan 9. sezonda dizi önemli kayıplar verirken yeni bir tehdit olan The Whisperers‘la da izleyiciyi tanıştırmayı ihmal etmiyor. Büyük bir kayıbın ardından kahramanlarımızı bir kadar büyük bir zaman atlamasına yönlendiren 9. sezon dizi için de kırılma noktalarından birine ev sahipliği yapıyor. 10. sezon ile beraber The Whisperers tehlikesi büyürken işlerin de hiç olmadığı kadar karışacağını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon 9 Ekim’de Netflix kütüphanesinde

9. sezon ne yazık ki 10. sezon başladıktan sonra Netflix’e geliyor. Dizinin 10. sezon 6 Ekim‘den itibaren ABC’de yayınlanmaya başlayacak. Ancak Netflix tüm bölümleri tek seferde koyduğu için güncele yetişmeye çalışanlardansanız bir çırpıda bitirip yeni sezondan çok fazla bölüm kaçırmadan seyir keyfinize devam edebilirsiniz. Dizinin Netflix’teki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

The Walking Dead cephesinin 10. sezonla beraber büyük bir ayrılığa daha ev sahipliği yapacağını söyleyelim. Danai Gurira, yeni sezonla beraber diziden ayrılacağını açıklamış, hayranları şaşırtmıştı. Ünlü oyununcunun ayrılığı ise ölümle sonuçlanmayabilir. Gurira’nın The Walking Dead’in halihazırda çekimleri devam eden filminde yer alacağı dedikoduları dolaşıyor. Bu konuyla ilgili detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix Türkiye Ekim 2019 programı