reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Walking Dead 9. sezon

Netflix kütüphanesinde The Walking Dead 9. sezon güncellemesi

6 Ekim’de 10. sezonuna başlayan The Walking Dead 9. sezon bölümleriyle Netflix Türkiye kütüphanesindeki yerini aldı.

Netflix Türkiye kütüphanesi ekim ayı içerikleriyle genişlemeye devam ederken; o içeriklerden biri de The Walking Dead 9. sezon oluyor. Yayın haklarına sahip olan popüler çevrim içi yayın platformu dizinin tamamlanmış son sezonunu da Türkiye’deki izleyicilerle buluşturdu. 6 Ekim’de 10. sezonunu yayınlamaya başlayan dizinin yeni sezonuna hala yetişemediyseniz diziyi Netflix’ten takip edebilirsiniz. 10. sezonun ise Netflix’te yayınlanmadığını hatırlatalım. Türkiye’de 10. sezon bölümleri Amerika’da yayınlandıktan bir gün sonra FX Türkiye‘de altyazılı veya Tükçe dublaj seçenekleriyle yayınlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon bölümleriyle Netflix Türkiye’de

9. sezon ise dizi için büyük kırılma noktalarından birini ekranlara taşıyor. Rick’in ayrılığı sonrası 6 yıllık devasa bir zaman atlaması yaşadığımız dizide yeni düşmanlar da kadraja giriyor. The Whisperers’ı izleyicilerle buluşturan The Walking Dead 9. sezon; zombilerin ötesinde insanlar arasında bambaşka bir gerilimi ateşliyor. Zombilerin derilerini giyerek kamufle olan The Whisperers, kahramanlarımıza zor anlar yaşatırken bazı büyük kayıplar da veriyoruz. Ancak The Whisperers ile olan gerilimin aslen 10. sezonda tırmanacağını da hatırlatalım. Ayrıca 10. sezon dizi için bir başka büyük ayrılığa da ev sahipliği yapacak.

Dizinin 9. sezon bölümlerini Netflix Türkiye kütüphanesinden izleyebilirsiniz. Haberin devamında 9. sezon fragmanı yer alıyor.

İlginizi çekebilir

Dizinin 9. sezon fragmanı