reklamı kapat

POPÜLER

Netflix avlu

Netflix, Türk dizisi Avlu için yayın tarihini verdi

Geçtiğimiz aylarda Netflix tarafından satın alınan Avlu dizisi için tarih belli oldu. Dizi ekim ayında yeni platformuna taşınıyor.

Netflix platformuna yerli bir yapım daha eklemek için geri sayımı başlattı. Star TV ekranlarında yayınlanan Avlu dizisinin yayın hakları, geçtiğimiz aylarda popüler çevrim içi yayın platformu tarafından satın alınmıştı. 30 Mayıs’ta sezon finali yapan dizinin Netflix’e ne zaman taşınacağı da belli oldu. Dizi 18 Ekim‘de platformdaki yerini alacak. Sadece Türkiye’deki izleyiciler için değil uluslararası yayın haklarının edinilidğini de belirtelim. Yurt dışında İngilizce altyazı ve dublaj seçeneklerinin yanı sıra dizinin İspanyolca, Arapça ve Portekizce dil seçenekleri sunacağı da belirtiliyor. Dizi globalde The Yard ismiyle yayınlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Avlu dizisini kısım kısım yayınlayacak

Netflix diziyi ise muhtemelen özellikle ikinci sezonunda kısımlara bölecek gibi görünüyor. İlk sezonu 11 bölüm olarak 18 Ekim’de yayınladıktan sonra ikinci sezon benzer bölüm sayılarıyla kısımlara ayrılabilir. Dizinin yeni sezonunun ne zaman geleceğine dair ise yeni bir açıklama şimdilik yapılmadı. Ancak tüm bölümlerin platformdaki yerini almasının ardından yeni sezon haberlerinin de yakında izleyicilerle buluşması bekleniyor. Popüler çevrim içi yayın platformunun dizi için yayınladığı kısa özet ise şu şekilde: “Fedakar bir anne, ev içi bir çatışma sonrası kendini hapishanede, kızıyla yeniden bir araya gelme umuduyla hayatta kalmak için savaşırken bulur.” Avlu’nun fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video

Dizinin fragmanı