reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Aşk 101

Netflix’in yeni Türk dizisi Aşk 101’in yayın tarihi belli oldu [Video]

Netflix, yeni Türk yapımlarıyla izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Netflix’in son Türk dizilerinden biri olan Aşk 101 dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Bir gençlik dizisi olan Aşk 101, 8 bölüm olarak izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksz’ın oturduğu dizide senaryoyu ise Meriç Acemi üstlenmiş durumda. Netflix’in gençlik ve komedi türündeki yeni dizisi Aşk 101’de Kubilay Aka, Kaan Urgancıoğlu ve Alina Boz gibi isimler yer alıyor. 90’lı yıllarda geçen dizide bir grup liseli öğrencisinin hayatını konu alıyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizide Bir Deli Rüzgar ve Kardeşim Benim 2’de de yer alan Pınar Deniz, Ezel ve Ufak Tefek Cinayetler’de de karşımıza çıkan Bade İşçil’in olduğunu söyleyelim. Dizinin 24 Nisan’da yayında olacağını da belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, yeni bir Türk yapımını daha izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor

Leyla ile Mecnun‘un senaryosunu üstlenen Burak Aksak, yepyeni bir projeyle Netflix platformuna geliyor. 50m2 adını taşıyan dizinin hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Burak Aksak ve Selçuk Aydemir‘in birlikte hazırladığı 50m2’de Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt ve daha bir çok ünlü isim yer alıyor. Dizi, karanlık alemlerde nam salmış, gizemli bir tetikçi olan Gölge’nin kim olduğunu bulma yolculuğunu konu alıyor. Netflix bununla birlikte Atiye’nin ikinci sezonunu da önümüzdeki aylarda yayınlayacak.

İlgili video

Aşk 101 için geri sayım başladı