reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Hakan: Muhafız The Protector

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın yayın tarihi belli oldu

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız için yayın tarihi açıklandı. Globalde The Protector olarak bilinen dizi için geri sayım başladı.

Hakan: Muhafız, global adıyla The Protector, özellikle Türkiye’deki Netflix kullanıcılarının heyecanla beklediği bir yapım olarak öne çıkıyor. Can Evrenol’un yönettiği, Çağatay Ulusoy’un başrolü üstlendiği yapımın ne zaman yayınlanacağı merakla bekleniyordu. 2018’i tamamlamadan yayınlanması planlanan dizi için nihayet tarih belli oldu. Can Evrenol’un Twitter’ı üzerinden onayladığı üzere, Netflix Türkiye’nin şehre astığı karanlık afişler, Hakan: Muhafız dizisinin tarihini işaret ediyor. Dizi için geri sayım başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hakan: Muhafız 14 Aralık’ta Netflix’te

Geçtiğimiz ay ilk tanıtımını bizlerle paylaşan dizi, ilginç bir kahramanlık öyküsünü merkezine oturtuyor. Netflix’in paylaştığı özet ise şu şekilde: “Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü, gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde birden altüst olmuştur. Yaşadığı şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorundadır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmektedir. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirebilecek mi?

14 Aralık‘ta ilk sezonun tüm bölümleri yayınlanacak olan dizide Çağatay Ulusoy’a Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık eşlik ediyor. Haberin devamından dizinin yayınlanan ilk tanıtımına ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Hakan: Muhafız fragmanı