reklamı kapat

POPÜLER

hakan muhafız

Hakan: Muhafız’ın ünlü oyuncusu IMDB’de rekor kırdı

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız adından söz ettirmeye devam ediyor. 14 Aralık’ta Türkiye ile birlikte tüm dünyada yayınlanan dizi globalde The Protector ismiyle izleyicilerle buluşmuştu.

Bugün sizlere Hakan: Muhafız’da gösterdiği başarılı performansla dikkat çeken Ayça Ayşin Turan’dan söz etmek istiyoruz. Ayça Ayşin Turan, IMDb Starmetre ve Moviemetre sonuçlarına göre tüm dünyada 11 milyon oyuncu arasında 42. olarak Türk oyuncuların yaptığı en iyi dereceyi yaptı. 26 yaşındaki Ayça Ayşin Turan, böylece Türk oyuncular arasında tüm zamanların rekorunu kırmayı başardı. Hakan: Muhafız’ın ilk sezonu kadar ikinci sezonu da dört gözle bekleniyor. Dizinin ikinci sezonunun net yayın tarihi henüz olmasa da bazı kaynaklar ikinci sezonun 2019 yılının yaz aylarında bazı kaynaklar ise 2019 yılının aralık ayında yayınlanacağını söylüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hakan: Muhafız’ın konusu nedir?

Hakan: Muhafız’ın ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini ise Can Evrenol üstleniyor. Başroldeki Çağatay Ulusoy’a Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık eşlik ediyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. İstanbul’da geçen dizide ise sıradan hayatına devam eden Hakan’ın aslında çok daha büyük bir sorumluluğu almak üzere olduğunu görüyoruz. Ölümsüz bir düşmanın kol gezdiği şehirde Hakan’ın gerçek kimliğini bir an önce keşfetmesi ve karşısındaki düşmanı durdurması gerekiyor.