reklamı kapat

POPÜLER

Hakan: Muhafız

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’dan büyük bir başarı

Kısa bir süre önce paylaştığımız haberde Hakan: Muhafız’ın üçüncü ve dördüncü sezonlarının da yolda olduğunu sizlere aktarmıştık. Bugün sizlere Hakan: Muhafız’ın izlenme rakamıyla ilgili bilgiyi paylaşmak istiyoruz. Hakan: Muhafız kısa sürede büyük bir başarıya imza attı.

Aralık ayında izleyicilerle buluşan Hakan: Muhafız’ın toplam izleyici sayısının 10 milyon olduğu ve bu rakama yalnızca 4 haftada erişildiği açıklandı. Hakan: Muhafız’ın ilk sezonu kadar ikinci sezonu da dört gözle bekleniyor. Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonunun net yayın tarihi henüz olmasa da bazı kaynaklar ikinci sezonun 2019 yılının yaz aylarında bazı kaynaklar ise 2019 yılının aralık ayında yayınlanacağını söylüyor. Hakan: Muhafız’ın bu yıl gelmesi beklenen ikinci sezonunu merakla bekliyoruz. Netflix’in iddialı yapımlarından Bird Box’ın ise 4 haftada 80 milyon izleyici rakamına ulaştığı belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hakan: Muhafız’ın konusu

Hakan: Muhafız ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini ise Can Evrenol üstleniyor. Başroldeki Çağatay Ulusoy’a Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık eşlik ediyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. İstanbul’da geçen dizide ise sıradan hayatına devam eden Hakan’ın aslında çok daha büyük bir sorumluluğu almak üzere olduğunu görüyoruz. Ölümsüz bir düşmanın kol gezdiği şehirde Hakan’ın gerçek kimliğini bir an önce keşfetmesi ve karşısındaki düşmanı durdurması gerekiyor.

İlgili video

Hakan: Muhafız tanıtım videosu