reklamı kapat

POPÜLER

Hakan_Muhafız

Hakan Muhafız 2.sezon fragmanı yayında [Video]

Merakla beklenen Hakan Muhafız’ın ikinci sezonuna ait ilk fragman yayınlandı. Geçtiğimiz ay kısa tanıtım videosu yayınlanan dizinin ilk fragmanı nihayet geldi. Hakan Muhafız ikinci sezon için geri sayım başladı.

Paylaşılan ilk fragmanı izlediğimizde aksiyonun kaldığı yerden devam ettiğini görüyoruz. Dizinin ikinci sezonunda Burçin Terzioğlu, Engin Öztürk, Boran Kuzum ve Ayşe Melike Çerçi karşımıza çıkıyor. Hakan Muhafız’ın ikinci sezonu 26 Nisan’da Netflix üzerinden yayınlanacağını belirtelim.

Hakan Muhafız’ın konusu

Hakan: Muhafız’ın ilk sezonu 10 bölümden oluşuyordu. Dizinin yönetmenliğini ise Can Evrenol üstlenmişti. Başroldeki Çağatay Ulusoy’a Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık eşlik ediyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. İstanbul’da geçen dizide ise sıradan hayatına devam eden Hakan’ın aslında çok daha büyük bir sorumluluğu almak üzere olduğunu görüyoruz. Ölümsüz bir düşmanın kol gezdiği şehirde Hakan’ın gerçek kimliğini bir an önce keşfetmesi ve karşısındaki düşmanı durdurması gerekiyor. Hakan Muhafız’ın üçüncü sezonun da geleceğini belirtmekte yarar var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizi dünyada da ilgi gördü

The Protector adıyla globalde yayınlanan diziye Türkiye’den sonra en çok başta Brezilya ve Meksika olmak üzere Latin Amerika ülkelerinin ilgi gösterdiği kaydediliyor. Latin Amerika’dan sonra ise en çok Afrika ülkelerinden ilgi gördüğü belirtiliyor. Kanada ve Avustralya’da da beğenilen dizinin Ortadoğu ve Avrupa’daki hayranları da azımsanmayacak boyutta. Avrupa’da en çok Fransa’dan ilgi gören ilk sezon, sırasıyla Almanya, İspanya ve İtalya’da da beğenilmiş.

İlgili video

Hakan Muhafız 2.sezon fragmanı