reklamı kapat

POPÜLER

Hakan_Muhafiz

Hakan: Muhafız 2.sezon bekleyenlere müjde

Netflix, merakla beklenen Hakan Muhafız’ın ikinci sezonunu paylaştı. Uzun zamandır LOG ekibi olarak bizim de dört gözle beklediğimiz Hakan Muhafız 2.sezon, nihayet Netflix platformundaki yerini aldı.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizinin ikinci sezonu toplam 8 bölüme sahip. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. İstanbul’da geçen dizide ise sıradan hayatına devam eden Hakan’ın aslında çok daha büyük bir sorumluluğu almak üzere olduğunu görüyoruz. Ölümsüz bir düşmanın kol gezdiği şehirde Hakan’ın gerçek kimliğini bir an önce keşfetmesi ve karşısındaki düşmanı durdurması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hakan Muhafız 2.sezonda izleyicileri neler bekliyor?

İkinci sezon hikayeye hızlı bir giriş gerçekleştiriyor. İlk sezonun finalinde Leyla hayata döndürülmüş, tüm ölümsüzler uyanmış ve aslında dizi de en heyecanlı noktasında sezona bir ara vermişti. İşte bu heyecan dolu macera hız kesmeden devam ediyor. İlk sezondaki merak unsuru dizinin ikinci sezonunda da kendini hissettiriyor. Öyle ki ilk iki bölümünü izledikten sonra ön gösterim tamamlanırken kendimizi üçüncü bölümü izlemek isterken bulduk. Merak faktörü tam olarak burada devreye giriyor. Bu sebeple bölümlerin çok doğru noktalarda kesildiğini söylemek mümkün. Dizinin 3.sezonun da yolda olduğunu belirtmekte yarar var. Dizinin 3.sezonunun ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

İlginizi çekebilir

Hakan Muhafız 2. sezon fragmanı