reklamı kapat

POPÜLER

Hakan: Muhafız

Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonu ne zaman geliyor?

Hakan: Muhafız kısa bir süre önce Netflix üzerinden yayınlanmıştı. Netflix’in ilk Türk dizisi olma özelliği taşıyan Hakan: Muhafız ilk sezonunda 10 bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Bölümlerin kısa olması sebebiyle ilk sezonu hızlı bir şekilde bitirilen dizinin ikinci sezonu da izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Advertisement

Kısa bir süre önce gerçekleşen basın etkinliğinde Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonu onaylanmıştı. Netflix olarak bu hikayede herkesin kendinden bir parça bulmasını ümit ettiklerini ifade eden Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl “Etkili bir hikaye, dünyanın herhangi bir yerinde, birbirinden çok farklı seslerle üretilebilir. The Protector da yaratıcı hikaye anlatımının coğrafi sınır tanımadığını ve Netflix’in yerel bağlamı güçlü öykülere büyük önem verdiğini gösteriyor” diye açıklamada bulunmuştu. Etkinlikte ikinci sezonun müjdesini veren Luegenbiehl, ikinci sezonun kadrosunda Engin Öztürk ve Boran Kuzum gibi isimlerin de yer alacağını belirmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak?

Dizinin ikinci sezonunun net yayın tarihi henüz olmasa da bazı kaynaklar ikinci sezonun 2019 yılının yaz aylarında bazı kaynaklar ise 2019 yılının aralık ayında yayınlanacağını söylüyor.

Dizide hangi isimler yer alıyor?

Globalde The Protector ismiyle yayınlanan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini ise Can Evrenol üstleniyor. Başroldeki Çağatay Ulusoy’a Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık eşlik ediyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor. İstanbul’da geçen dizide ise sıradan hayatına devam eden Hakan’ın aslında çok daha büyük bir sorumluluğu almak üzere olduğunu görüyoruz. Ölümsüz bir düşmanın kol gezdiği şehirde Hakan’ın gerçek kimliğini bir an önce keşfetmesi ve karşısındaki düşmanı durdurması gerekiyor.