reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson ve Jason Statham Hızlı ve Öfkeli

Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın Hızlı ve Öfkeli filminin adı belli oldu

 

Beyaz perdenin en uzun soluklu serisi Hızlı ve Öfkeli dünyası adım adım genişliyor. Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın rol alacağı yeni filmin adı da sonunda kesinlik kazandı.

Hızlı ve Öfkeli için sinemanın en çok konuşulan serilerinden biri desek, abartmış olmayız. Ünlü oyuncuları bir araya getiren bu seri onuncu filmle birlikte son bulacak. Fakat Fast & Furious dünyası genişleyerek varlığını sürdürecek. Bunun mümkün olabilmesi için yan hikayeler yaratılıyor. Bunlardan ilki ise Dwayne Johnson ile Jason Statham’ın rol aldığı film olacak. Uzun zamandır Hobbs & Shaw ismiyle anılan filmin asıl adı ortaya çıktı. Total Film Magazine’in haberine göre merakla beklenen filmin adı Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw olacak. Böylece Hobbs & Shaw isminin yanına Hızlı ve Öfkeli de eklenmiş olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu yeni maceranın kamera arkasına John Wick, Atomic Blonde ve Deadpool 2 ile tanıdığımız David Leitch geçiyor. Filmin kötüsüne ise Idris Elba hayat verecek. Eğer bir aksilik yaşanmazsa Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filminin 2 Ağustos 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor. Onun hemen arkasından 10 Nisan 2020‘de Hızlı ve Öfkeli 9 izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı