reklamı kapat

POPÜLER

hızlı ve öfkeli

Dwayne Johnson ile Jason Statham’ın Hızlı ve Öfkeli filminde beklenen gelişme

Hızlı ve Öfkeli‘nin beyaz perde macerası Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın rol alacağı Hobbs & Shaw ile devam ediyor. Uzun zamandır bu projenin çekimlerine ne zaman başlanacağını merak ediyorduk. Sonunda çekim programı netlik kazandı.

Bildiğiniz gibi Hızlı ve Öfkeli serisi onuncu filmle birlikte son bulacak fakat bu dünyaya veda etmeyeceğiz. Aksine şimdiden yan hikayeler oluşturuluyor. Böylece sevdiğimiz ve ilgiyle takip ettiğimiz kahramanların yeni maceralarına şahit olabileceğiz. Bu planla ortaya atılan ilk proje Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın rol alacağı Hobbs & Shaw olmuştu. Geçtiğimiz aylarda filme dair pek çok gelişmeyi sizlere duyurduk. Oyuncu kadrosu olsun, yapılan değişiklikler olsun pek çok gelişme yaşandı. Fakat çekim tarihi konusunda net bir bilgi yoktu. Sonunda bu durum değişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gelecek sene vizyona girmesi planlanan filmin yönetmenliğini John Wick, Atomic Blonde ve Deadpool 2 ile tanıdığımız David Leitch üstleniyor. Leitch’in Instagram paylaşımına bakılırsa merakla beklenen filmin çekimleri çoktan başladı. Onun bu paylaşımının ardından Dwayne Johnson da setten bir paylaşımda bulundu. Böylece kafalardaki soru işaretleri ortadan kalmış oldu. Hobbs & Shaw ismiyle anılan projenin 2 Ağustos 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor.

 

View this post on Instagram

 

Week 1 Hobbs & Shaw and Packers football life is good #hobbsandshaw @therock @jasonstatham @kmacnjo @aaronrodgers12 #gopack

A post shared by David Leitch (@davidmleitch) on

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı