reklamı kapat

POPÜLER

hızlı ve öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 cephesinden beklenen tarih geldi

Beyaz perdenin en uzun soluklu ve en macera dolu serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli tam gaz yola devam ediyor. Uzun bir süre önce duyurulan dokuzuncu filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı da sonunda belli oldu.

Bildiğiniz gibi Hızlı ve Öfkeli’nin dünyası genişliyor. Yakında başrollerinde Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın yer aldığı Hobbs & Shaw‘ı seyredeceğiz. Bu sebeple Hızlı ve Öfkeli 9’un vizyon tarihi ertelenmişti. Hatta bu durum ekip içinde ayrışmaya neden olmuştu. Daha sonra durumu toparlayan Vin Diesel olmuştu.

Şimdi bir süredir sessizliğe bürünen Hızlı ve Öfkeli 9 cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Geeks World Wide sitesinin haberine göre dokuzuncu filmin çekim tarihi netlik kazandı. Universal stüdyolarının 20 Nisan 2019‘da çekim programını başlatacağı ifade ediliyor. Yönetmen koltuğunda Justin Lin oturacak. Görüntü yönetmenliğini yine Stephen F. Windon üstlenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 çekimlerin başlamasından bir sene sonra yani 10 Nisan 2020‘de vizyona girecek. Ardından gelecek olan Hızlı ve Öfkeli 10 ile ana hikaye son bulacak. Fakat tanıyıp sevdiğimiz kahramanların solo hikayeleri farklı filmlerle karşımıza çıkmayı sürdürecek.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı