reklamı kapat

POPÜLER

Instagram Instafake

Sahte Instagram mesajları yaratabilen, yuva yıkan uygulama [Video]

Sahte Instagram sohbetleri oluşturmayı mümkün kılan InstaFake uygulaması, gerçeğinden ayırt etmenin zor olduğu ekran görüntüleri almanızı sağlıyor.

Her ne kadar uzun yıllar özel mesaj güncellemesi alamamış olsa da, Instagram artık sadece bir fotoğraf paylaşım uygulaması değil aynı zamanda bir iletişim uygulamasına dönüşmüş durumda. Özel mesaj aracılığı ile kullanıcılar birbirleriyle iletişim kurabiliyor, uygulama üzerinden mesaj gönderebiliyor. Tabii bu özelliğin bir de sahtesi bulunuyor. Bekir Dursun tarafından geliştirilen InstaFake uygulaması, sahte sohbet ekranı görüntüleri elde etmeyi mümkün kılıyor. Konuşmanın iki tarafını da kontrol edebildiğiniz uygulama ile, gerçeğinden ayırt etmesi güç ekran görüntüleri elde edebiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sahte Instagram mesajı

Ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan uygulamanın ücretsiz versiyonunda bol bol reklam olduğunu belirtelim. Uygulamayı açtıktan sonra karşınıza bomboş bir sohbet ekranı çıkıyor. Sağ üst köşedeki + sembolüne tıklayarak sahte sohbet yaratacağınız kişinin profilini düzenliyorsunuz. Profil ismi ve fotoğrafını ekledikten sonra konuşma penceresinden mesaj yazmaya başlayabiliyorsunuz. Burada hazırladığınız mesajın üzerine dokunarak bu mesajı hangi tarafın gönderdiğini seçebilirsiniz. Aynı zamanda “Görüldü” ibaresini de değiştirebilirsiniz.

Gerçeğinden ayırt etmenin zor olduğu ekran görüntüleri yaratan uygulama ile elde ettiğiniz o ekran görüntülerini daha gerçekçi kılmak isterseniz eksik kalmış birkaç detayı da temel manipülasyon bilgisiyle ekleyebilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz versiyonunu haberin devamından indirebilirsiniz. iOS kullanıcıları reklamsız versiyonu ise 8,99 TL fiyatıyla buradan indirebilir.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 7,4 MB
  • Yükle App Store