reklamı kapat

POPÜLER

honda

Honda Civic satın almayı düşünenlere sevindirici haber

Honda, otomobil tutkunları için hazırladığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Eylül ayına özel sunulan kampanya kapsamında sınırlı sayıda Honda Civic için isteyene takas indirimi isteyene de yüzde 1,50 faiz oranı ile 30 bin TL’ye 15 ay vade imkanı sunuluyor.

Otomobilini yenilemek isteyenler için 2 bin 500 TL takas fırsatı sunulan Civic modellerinde ayrıca 30 bin TL kredi kullanımına 15 ay vade ve yüzde 1,50 faiz oranı da uygulanıyor. Honda Civic Sedan, geniş motor seçeneği ile hem ekonomi hem de performans arayan tüketicilerin beklentilerini karşılayacak modeller sunuyor. 1.5 litre 182 beygir gücündeki motoru ile Türkiye’de üretilen en güçlü otomobil olma unvanına sahip olan Civic Sedan RS ise müşterilerin yüksek performans taleplerini karşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda Civic Sedan güçlü motor seçenekleriyle dikkat çekiyor

1.6 litre 125 beygir güç üreten motoruyla konfor, performans ve yüksek ekonomi sunan Civic Sedan modeli düşük kullanım maliyetleri ile dikkat çekiyor. Otomobil 100 kilometrede sadece 3.4 litre yakıt tüketen dizel motor seçeneği Honda teknolojisinin geldiği noktayı gösteriyor.

İlginizi çekebilir

Honda Civic Type R’dan yeni rekor