reklamı kapat

POPÜLER

Honda Civic

Honda Civic satın almayı düşünenlere güzel fırsat

Şu sıralar Honda Civic satın almayı düşünüyorsanız size güzel bir haberimiz var. Honda, Civic Sedan sahibi olmak isteyen müşterilerine nisan ayı boyunca geçerli olacak 25 bin TL’lik kredi kullanımında 15 ay için yüzde 0,5’lik faiz fırsatı sunuyor

Honda, dizel motorlu Honda Civic Sedan da dahil olmak üzere Türkiye’de üretilen tüm Civic Sedan modelleri için geçerli olacak özel bir fırsat sunuyor. 98 bin 650 TL’den başlayan fiyata sahip Civic Eco, Civic RS ve Civic Dizel modelleri, 25 bin TL için 15 aylık vadede yüzde 0,5’lik faiz fırsatıyla satın alınabilecek. Civic Sedan, geniş motor seçeneği ile hem ekonomi hem de performans anlamında kullanıcıların ilgisini çekmeyi amaçlıyor.

Otomobil tutkunlarının ilgisini çekecek güzel kampanya

1.5 litre 182 beygir gücündeki motoru ile Türkiye’de üretilen en güçlü otomobil olma unvanına sahip Civic Sedan RS başta olmak üzere; 1.6 litre 125 beygir ile konfor ve yakıt ekonomisi sunan Civic Sedan Eco’ya ve 100 kilometrede sadece 3.4 litre yakıt tüketen Civic Sedan Dizel’e bu avantaj kapsamında kolaylıkla sahip olunabiliyor.