reklamı kapat

POPÜLER

Honda Civic Sedan

Honda Civic Sedan satın almayı düşünenlere müjde

Honda, otomobil tutkunlarına sunduğu kampanyalara bir yenisini daha ekliyor. Haziran ayına özel kampanya kapsamında tüm Honda Civic Sedan modelleri kampanyayla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu kampanya otomobili satın almayı düşünenleri mutlu edeceğe benziyor.

Turbo motor performansını en üst düzeyde sunan 1.5 litre VTEC Turbo motorlu manuel Honda Civic Sedan modeli de kampanya kapsamında yer alıyor. 1,5 litre hacimli motor güçlü ve yüksek verimlilik seviyesine sahip. Bu motor 182 beygir güç ve 240 Nm tork üretiyor. Düz vites ile birlikte bu motor otomobilin 8 saniyede saatte 100 kilometre hıza ulaşmasına katkı sağlıyor.

Ortalama 5,5 lt/100 km tüketim değeriyle yakıt tasarrufu da sağlayan sınırlı sayıdaki Honda Civic’te aktif Honda Sensing teknolojisi standart olarak yer alıyor. Otomobilde karşımıza çıkan teknolojiler de göze çarpıyor. Fren desteğine sahip Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi, Şerit Takip Uyarı Sistemi ve Şeritte Tutma Asistanı özellikleri otomobilde sunulan özellikler arasında. Otomobilde ayrıca Çok Açılı Geri Görüş Kamerası ve Lastik Basınç İkaz Sistemi de mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda Civic Sedan satın almayı düşünenlere ne gibi kampanya sunuluyor?

Civic Sedan satın almayı düşünenler haziran ayı boyunca 60 bin TL’lik kredi kullanımına 0,49 faiz oranı ile 18 ay taksit imkanından yararlanabiliyor. Bu oranlar tüm Civic sedan modelleri için geçerli. Otomobili satın almayı düşünenler için Honda’nın haziran ayı kampanyası dikkat çekici.

İlginizi çekebilir

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın