reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MatePad T8

Türkiye satış fiyatı açıklanan Huawei MatePad T8 ve sunduğu özellikler

Huawei MatePad T8 modelinin Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. 8 çekirdekli işlemcisi ve 5.100 mAh kapasiteli piliyle dikkat çeken modelde 8 inçlik bir ekran kullanılıyor.

Çocuklara yönelik dört farklı göz koruma moduyla gelen tablet ince ekran çerçeveleriyle dikkat çekiyor. Ekranın sağ ve sol taraflarındaki sadece 4,9 milimetrelik çok ince çerçevesi ile yüzde 80’in üzerinde ekran-gövde oranı sunuyor. Kullanıcılara geniş ekran alanı sunan MatePad T8, 310 gram ağırlığa sahip. Tek elle konforlu bir deneyim vadeden tabletin arka kısmında kumlanmış metal kullanılıyor.

Tablet gücünü 2 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemciden ve 5.100 mAh pilden alıyor. Tam dolu pille 12 saate varan kullanım imkanı vadeden tablette göz konforu modu da mevcut. Göz konforu modu ekranın renk sıcaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Kullanıcı ayrıca istediği renk sıcaklık ayarını kendi de yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MatePad T8 çocuklar için ideal bir tablet

Huawei MatePad T8, çocukların kendini geliştirmesi, öğrenmesi ve eğlenmesi için özel bir alan sunan çocuk moduna da sahip. Ebeveyn kontrolleri ile aileler çocuklarının erişebilecekleri içerikleri, uygulamaları, bunlara ne zaman ve ne kadar süre boyunca erişebileceklerini kontrol edebiliyor. Çocuk modu, mavi ışık filtresi, sağlıklı duruş pozisyonu hatırlatması, bozuk yol alarmı ve eBook modundan oluşan dört adet göz koruma modu barındırıyor.

İlginizi çekebilir

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video