reklamı kapat

POPÜLER

The Cowboy 3 elektrikli bisiklet
The Cowboy 3 elektrikli bisiklet

Fark yaratmayı başaran akıllı elektrikli bisiklet: The Cowboy 3

Elektrikli bisiklet pazarı durmuyor. Bu sefer karşımızda rakipleri arasında ses getirmeyi başaran The Cowboy 3 yer alıyor. İşte detaylar;

Elektrikli bisiklet dünyası gerçekten inanılmaz hale gelmiş durumda. Sürekli olarak yeni modeller karşımıza çıkıyor. İşte bunların en yenilerinden birisi Avrupa merkezli üretimi yapılan The Cowboy 3. Firmanın güncelleme ile gelişmiş özellikler kazanan modeli, ilk olarak oldukça modern görünüyor. Süspansiyon sistemi yer almayan ve direkt olarak düzgün yollarda şehir için kullanıma odaklanan bisiklet, çıkarılabilir pil paketini hemen koltuğunun altında taşıyor. Zincir yerine kayış sistemi kullanıyor olması sevindiren (30 bin km kullanıma uygun) The Cowboy 3, aynı zamanda delinmeye dayanıklı lastikler ile geliyor. Yerleşik aydınlatma sistemi güzel detaylarından olan bisiklet, bünyesinde 250W gücünde bir elektrik motoru barındırıyor. 360 Wh pil paketiyle kullanıma da bağlı olarak 70 km menzil getiren model, pil paketiyle beraber 16,9 kg gibi bir ağırlığa sahip. Pedal desteğiyle 20 km/s üstüne rahatlıkla çıkabilen bisiklet, Android ve iOS uygulaması üstünden gelişmiş özellikler sunuyor. Sensörleriyle kazayı algılayabilen ve yakınlara haber verebilen elektrikli bisiklet, aynı zamanda bir hırsız koruması da taşıyor. Yine sensörler ile bisiklet hareket ettirildiği an telefonlara bildirim gelebiliyor. Bisikletin ortam hava kalitesi konusunda dahi takip yaptığı aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Cowboy 3 elektrikli bisiklet elbette ucuz değil

Gelişmiş modele sahip olmak için 2.500 dolar gibi bir fiyatın gözden çıkarılması gerekiyor. Bu gelişmiş modelin Türkiye’de satılmasını beklemiyoruz.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan dönüşüm kiti