reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet VanMoof

Solda S3, sağda X3

Elektrikli bisiklet pazarının şık üyeleri: VanMoof S3 ve X3

Elektrikli bisiklet pazarına iki yeni model daha dahil edildi. Kısa süre önce uzun süredir beklenen VanMoof S3 ve X3 tanıtıldı. İşte detaylar;

VanMoof S3 ve X3, elektrikli bisiklet pazarının tasarım konusunda dikkat çekmeyi başaran iki yeni üyesi oldu. Burada baktığımız zaman S3 modeli standart bir gövde yapısını benimsiyor. X3 ise görebileceğiniz üzere çapraz bir gövdeye sahip. Bu açıdan daha çok dikkat çeken bisiklet, 24 jant olduğundan daha kısa boylu kişilere hitap ediyor. S3 modelinde ise 28 inç jantlar yer alıyor. Direkt olarak şehir içi kullanıma özel tasarlanan bisikletler, 250W ve 500W gücündeki elektrik motorlarıyla Avrupa’da 25 km/s, Amerika’da ise 32 kmh/s hıza çıkabiliyor. Gövdeye entegre 504 Wh pil paketiyle kullanıma göre değişmekle birlikte 150 km gibi oldukça yeterli bir menzilleri bulunan bisikletler, gece kullanımı için yerleşik aydınlatma sistemiyle geliyor. Süspansiyon sistemlerinin olmaması üzen VanMoof S3 ve X3 elektrikli bisiklet modelleri, önde ve arkada disk frenler kullanıyor. Üst düzey malzemeler ile hazırlanan bisikletler, sevindirici şekilde yerleşik çamurluk kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

VanMoof S3 ve X3 elektrikli bisiklet modellerinin fiyatları nasıl?

Gelelim en önemli konuya yani fiyata. Kişilerin yurt dışında X3 ve S3 için 1.998 dolar vermesi gerekiyor. Ortak olarak aynı fiyatı paylaşan bisikletler, gerçekten alanda çok ses getirmiş durumdalar.

İlginizi Çekebilir

Askeri araç gibi görünen başka bir elektrikli bisikletle tanışın