reklamı kapat

POPÜLER

Yeni BMW 4 Serisi Coupe
Yeni BMW 4 Serisi Coupe

Yeni BMW 4 Serisi Coupe için yapılan “böbrek düzeltmesi”

Yeni BMW 4 Serisi Coupe, oldukça büyük böbrek ızgara tasarımı ile çok ses getirdi. Bir tasarımcı ise hoşuna gitmeyen bu ızgarayı düzeltti.

Yeni BMW 4 Serisi Coupe bünyesindeki ön böbrek ızgara yukarıda görebileceğiniz üzere gerçekten çok ama çok büyük. Firmanın büyük tepki çeken ve genel olarak beğenilmeyen bu tasarım tercihi, dediğimiz gibi bir tasarımcı tasarımcı tarafından düzeltildi. Other People’s Cars tarafından yapılan aşağıdaki konsept, böbrekleri çok daha ufak hale getiriyor ve birçok kişiye “keşke böyle gelseymiş” dedirtiyor. Ancak BMW’nin bu tasarım tercihinden ilerleyen dönemde pek de vazgeçmesi beklenmiyor. Bu büyük böbrekleri şu an beğenenler de bulunuyor ve gözün bir süre sonra buna da alışacağı düşünülüyor. İkonik “böbrekler” her geçen sene daha büyük hale geliyor.

Yeni BMW 4 Serisi Coupe

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni BMW 4 Serisi Coupe için Türkiye detayları şöyle

Yeni araç, Ekim ayından itibaren showroom’larda BMW tutkunlarıyla buluşmaya ve kasım ayından itibaren yollarda olmaya hazırlanıyor. Yeni BMW 4 Serisi Coupé, Türkiye’de ilk etapta 1.6 litre 170 beygir benzinli motora sahip 420i modeli ile satışa sunulacak. Modelin henüz Türkiye fiyatı hakkında bir bilgimiz yok. Ancak fiyatın tahmin edebileceğiniz üzere düşük olma ihtimali bulunmuyor.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER