reklamı kapat

POPÜLER

Yeni BMW 4 Serisi Convertible için son düzlük

Yeni BMW 4 Serisi Convertible için son düzlük

Üzeri açılabilen otomobil severlerin yakından takip ettiği Yeni BMW 4 Serisi Convertible, neredeyse kamuflajsız olarak kameralara yakalandı.

Alman otomobil üreticisinin sevilen modellerinden biri olan 4 Serisi resmi tanıtımını geçtiğimiz aylarda yapmıştı. Markanın tasarımsal dilini devam ettiren model özellikle “böbrek” tasarımı ile büyük eleştirilere de konu olmuştu. Bugün ise haberimizin konusu olan modelin üzeri açılabilir versiyonu. Neredeyse kamuflaj olmadan karşımıza çıkan Yeni BMW 4 Serisi Convertible, siyah jantları ve beyaz rengi ile oldukça şık gözüküyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni BMW 4 Serisi Convertible için bizleri ne bekliyor?

Her zamankinden daha keskin çizgileriyle yeni tasarım dilini öne çıkaran ve BMW’nin cabrio geleneğinde ulaştığı en son noktayı temsil eden Yeni BMW 4 Serisi Convertible, aslında standart bir 4 Serisi’nden donanımsal olarak çok da farklı değil. Çarpıcı gövde tasarımına sahip otomobil, dikey Böbrek Izgara tasarımına yeni bir yorum getiriyor. Güçlü omuz çizgisiyle cabrio görünümünü gözler önüne seren sevilen model, standart olarak sunulan LED farlarıyla modern görünümünü kuvvetlendirirken, açılabilir tavanı da oldukça şık duruyor. Modelin kaputunun altında ise 2.0 litre hacminde ve 258 beygir güç üreten bir ünite olması bekleniyor. 430 olarak adlandırılacak bu versiyonun yanında başka motor seçeneklerinin olacağı tahmin ediliyor. Gelişmeleri LOG.com.tr’den takip edebilirsiniz.

İlgili video