reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MatePad T8

Türkiye satış fiyatı açıklanan Huawei MatePad T8 ve öne çıkan özellikleri

Huawei MatePad T8 modelinin Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. 8 çekirdekli işlemcisi ve 5.100 mAh kapasiteli piliyle dikkat çeken modelde 8 inçlik bir ekran kullanılıyor.

Çocuklara yönelik dört farklı göz koruma moduyla gelen tablet ince ekran çerçeveleriyle dikkat çekiyor. Ekran-gövde oranı yüzde 80’in üzerinde olan tablet 310 gram ağırlığında. Eldeyken konforlu bir deneyim sunan Huawei MatePad T8’in arka kısmında kumlanmış metal malzemesi yer alıyor.

Gücünü 2,0 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli işlemciden ve 5.100 mAh pilden alan Huawei MatePad T8 modelinde göz konforu modu da mevcut. Bu mod ekranın renk sıcaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Kullanıcı ayrıca istediği renk sıcaklık ayarını kendi de yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MatePad T8 çocuklar için ideal bir tablet

MatePad T8, çocukların kendini geliştirmesi, öğrenmesi ve eğlenmesi için özel bir alan sunan çocuk modu da sahip. Ebeveyn kontrolleri ile aileler çocuklarının erişebilecekleri içerikleri, uygulamaları, bunlara ne zaman ve ne kadar süre boyunca erişebileceklerini kontrol edebiliyor.

Çocuk modu, mavi ışık filtresi, sağlıklı duruş pozisyonu hatırlatması, bozuk yol alarmı ve eBook modundan oluşan dört adet göz koruma modu barındırıyor. 5 Haziran’da piyasaya sunulacak tabletin fiyatı ise 1.099 TL.

İlginizi çekebilir

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video