reklamı kapat

POPÜLER

Honda

Bütçe dostu otomobiller; Karşınızda en ucuz 3 Honda modeli ve fiyatları

Sıfır otomobil fiyatlarının git gide ulaşılamaz olmaya başladığı Türkiye’de, en çok sevilen üreticilerden biri olan Honda markasına ait en ucuz 3 model ve fiyatları.

Japon otomobil üreticisi Honda, ülkemizde gerçekten kendine has bir kitleye sahip. Eski nesillerden bu yana kitlesini koruyarak arttırmayı başaran marka, bu özelliğini gelecekte de korumak istiyor. Ürün yelpazesinde her ihtiyacı karşılamak amacıyla bir model bulunduran Honda, özellikle son yıllarda büyük bir atılım yaptı. Ülkemizde üretim yapan Honda fabrikasının değerinin artması gelecekte markanın adını daha da fazla duyacağız. Peki ya fiyatlar? Artan dolar kuru ve zaten yüksek olan vergiler çoğu otomobil severi bu konuda hakkında endişelendiriyor. Rakiplerine göre avantajlı fiyat politikaları izlemeye çalışan marka satış rakamları ile de göz dolduruyor. Gelin beraber markanın en ucuz 3 modeline ve fiyatlarına beraber bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda Civic Sedan : 157.400 TL

Motor : 1.6 Benzinli   //  Donanım: Dream   //  Şanzıman: Düz Vites

Honda’nın gelmiş geçmiş en efsane modellerinden biri olan Civic ilk olarak 1972 yılında üretildi. O zamandan bu zaman oldukça büyük bir yol kat eden model onuncu nesili ile karşımızda.  Düşük bakım ve sürüş maliyetlerinin yanında yüksek güvenlik sunan modelin başlangıç fiyatı ise 157.400 TL olarak belirlenmiş.

Honda Civic Hatchback : 197.300 TL

Motor : 1.5 Benzinli   //   Donanım: Sport   //  Şanzıman: Otomatik

Honda Civic Hatchback

Kardeşi sedan modelinden farklı olarak yurt dışında üretilen Civic Hatchback, sportif tasarımı ile dikkat çekiyor. Yeni nesil motoru ve sport donanımı ile geçtiğimiz aylarda bir makyaj operasyonu da geçiren model için başlangıç fiyatı 197.300 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda HR-V : 213.500 TL

Motor : 1.5  Benzinli   //   Donanım: Executive   //  Şanzıman: Otomatik

SUV sınıfı her geçen gün kullanıcılar arasında daha da popüler olmaya devam ediyor. Boyutları ile abisi CR-V’ye kıyasla daha küçük olan model rakiplerine göre ise daha geniş hacim sunuyor. Eğer eğlenceli bir Crossover arıyorsanız HR-V için en az 213.500 TL ödemeniz gerekli.

İlginizi çekebilir

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın