reklamı kapat

POPÜLER

Bütçe dostu otomobiller; karşınızda en ucuz üç Dacia modeli ve fiyatları

 - Güncelleme: 07 Haziran 2020 16:36

Sıfır otomobil fiyatlarının günden güne arttığı şu günlerde, ülkemizde oldukça popüler olan Dacia markasına ait en ucuz 3 model ve fiyatları.

Çek menşeli otomobil üreticisi Dacia, özellikle son yıllarda ülkemizde büyük bir atılım yaptı. Sıfır otomobil fiyatlarının durdurulamaz artışı sürücüleri daha ucuz alternatifleri armaya yönetti. Artan dolar kuru ve zaten yüksek olan vergiler çoğu otomobil severi marka ile tanıştırdı. Marka politikası olarak herkesin erişebileceği otomobiller üretme gibi bir gayesi olan üretici bu amacına da ulaşmış gibi görünüyor. Türkiye’de en çok satılan otomobillere baktığımızda son yıllarda listenin en başlarında hep bir Dacia modeli var. Başta motor olmak üzere diğer alt yapı gereksinimlerini Renault’dan karşılayan marka bu anlamda da güven veriyor. Gelin beraber markanın en ucuz 3 modelline ve fiyatlarına beraber bakalım.

Dacia Duster : 139.400 ₺

Comfort 1.0 Tce 100 bg 4×2

Dacia

Türkiye SUV sınıfının uzun süredir lideri olan Duster, başlangıç paketi olan Comfort donanımı ve 1.0 turbo motoru ile karşımıza çıkıyor. 100 beygir güç üreten bu versiyon günlük kullanım için oldukça yeterli. 139.400 liralık fiyat etiketi ise diğer SUV’ler ile karşılaştırıldığında oldukça uygun.


Dacia Sandero : 121.100 ₺

Stepway Turbo 90 bg Easy-R Euro6D

2007 yılından bu yana üretilen Sandero, o günden bu güne kendini oldukça geliştirdi. B Hatchback olarak anılan model Renault’un yeni nesil turbo motorlarından nasibi de almış. Dacia Sandero Stepway 1.0 hacmindeki motoru 90 beygir güç üretiyor. Otomatik şanzıman ile satışa sunulan bu versiyon 121.100 liralık fiyata sahip.

 


Dacia Logan :112.900 ₺

Ambiance Turbo 90 bg

Listemizin en ucuz binek modeli olan Dacia Logan, Ambiance donanımı ile karşımızda. Geniş saklama alanları ve bagaj hacmi ile tercih sebebi olabilecek modelin Ambiance donanımı ile fiyat etiketi ise 112.900 lira.


İlginizi çekebilir

2020 Renault Captur tanıtıldı! işte öne çıkan özellikler

İLGİLİ HABERLER