reklamı kapat

POPÜLER

Honda

Honda Civic Sedan hakkında güzel gelişme

Honda, Civic Sedan modeli için mayına özel bir kampanya gerçekleştiriyor. Kampanya kapsamında Honda Civic Sedan satın almayı düşünenlere mayıs ayı boyunca 60 bin TL’lik kredi kullanımına yüzde 0,49 faiz oranı ile 18 ay vade imkanı sağlanıyor.

Bununla birlikte Honda’nın Civic Hatchback, CR-V ve HR-V modellerinde ise ING Bank işbirliği kapsamında Mayıs ayı boyunca yüzde 0,84 faiz oranı sunuluyor.

Civic modeli sportif tasarımıyla dikkat çekiyor. Model, 519 litrelik bagaj hacmine sahip. Gövde yapısı ve tasarım çizgileri sayesinde model bir coupe görünümüne yaklaşan modelde tamamen LED ön aydınlatma sistemi kullanılıyor. LED ön farların Executive donanımda sunulduğunu belirtmekte yarar var. Premium ve Elegance donanımlarında ise halojen farlara LED gündüz farları eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda Civic Sedan anahtarsız giriş sistemiyle geliyor

Anahtarsız giriş sistemi ve motor çalıştırma düğmesi, renkli gösterge paneli ve deri koltuklar kullanıcılara sunulan diğer detaylar arasında. Pek tabii kullanıcıların bu paket için ekstradan bir meblağı gözden çıkarması gerekiyor. Direksiyon önceki nesili ile benzerlikler gösterse de kadran takımı tamamen değiştirilmiş durumda. Direksiyon önceki nesili ile benzerlikler gösterse de kadran takımı tamamen değiştirilmiş durumda. Türkiye’nin en çok tercih edilen modellerinden birisi olan Honda Civic, özellikle sedan modelinin Türkiye’de üretilmesinden ötürü otomotiv sanayii için ayrı bir anlam ifade ediyor. Türkiye’de bu gövde tipiyle 11 farklı kombinasyonla satın alınabiliyor. Honda imzalı otomobil hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yerli otomobil tanıtım videosu