reklamı kapat

POPÜLER

Honda

Honda cephesinden Koronavirüs sürecinde kampanya

Honda Civic başta olmak üzere ailenin diğer üyelerinde vade ve uygun faiz fırsatlarını devreye alan Japon üretici, kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışacak.

Kurda yaşanan inanılmaz ivmelenmeden ötürü sadece 1 ayda bile 6.000 ile 10.000 TL aralığında zamlandığını gördüğümüz otomobil modellerine olan ilgi iyice düşmüş durumda. Üreticiler de bu etkiyi biraz da olsa azaltabilmek adına kampanyalarını devreye alıyor. Bu kapsamda radarımıza takılan Honda, segmentinin en çok tercih edilen isimlerinden birisi olan Civic Sedan için Mayıs ayına özel kredi kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında Honda’nın Civic Sedan modellerine sahip olmak isteyenlere Mayıs ayı boyunca 60 bin TL’lik kredi kullanımına yüzde 0,49 faiz oranı ile 18 ay vade imkanı sağlanıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda, ailenin diğer modelleri için de farklı uygulamalar sunuyor

Bununla birlikte Honda’nın Civic Hatchback, CR-V ve HR-V modellerine de sahip olmak isteyenler de unutulmamış durumda. Program kapsamında ING Bank ile işbirliği yapan Japon üretici, Mayıs ayı boyunca yüzde 0,84 faiz oranıyla potansiyel alıcılara cazip bir fırsat sunmayı hedefliyor.

İlginizi çekebilir

Yerli otomobil tanıtım videosu