reklamı kapat

POPÜLER

Honda Civic

Honda Civic ve CR-V modelleri için dikkat çeken kampanya

Japon otomobil üreticisi Honda, Civic ve CR-V modellerinde geçerli olan dikkat çekici bir kampanyaya imza atıyor.

Honda, segmentinde fark yaratan Civic ve sınıfının en güvenli ve aerodinamik aracı olan CR-V modellerine sahip olmak isteyenler için yılın son kampanyasını başlattı. Aralık ayı boyunca Civic Sedan modellerinde 60 bin TL’ye kadar yüzde 0,49 faiz oranı ile 18 ay vadeli kredi imkanı; CR-V modellerinde ise 100 bin TL’ye kadar faizsiz 12 ay vadeli kredi imkanı sağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda CR-V için de bir kampanya mevcut

Honda’nın Civic ve CR-V modellerine sahip olmak isteyenler için yılın son kredi kampanyası açıklandı. Standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Civic Sedan modellerinde Aralık ayı sonuna kadar kamu bankaları işbirliği ile 60 bin TL’ye kadar kredi kullanımına yüzde 0,49 faizli 18 ay taksit imkanı sunuluyor. 

Honda’nın güçlü ve verimli motoru, optimize edilen CVT şanzımanı, sahip olduğu sürüş dinamikleri, üst seviye donanımları, performansı, üstün konfor seviyesi ve şık tasarımı ile heyecan uyandıran CR-V modellerinde ise Aralık ayı boyunca 100 bin TL’ye kadar kredi kullanımına faizsiz 12 ay vade imkanı sağlanıyor. Japon üretici Honda hakkında diğer kampanyaları da LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

2020 Jazz tanıtıldı!