reklamı kapat

POPÜLER

Honda

Honda Civic ve Honda CR-V için kredi kampanyası devam ediyor

11 Mart 2019

Honda’nın başlattığı Honda Civic ve Honda CR-V modellerinde geçerli özel faizli kredi kampanyası tüketicilere cazip koşullar sunuyor.

Honda’nın çok satılan Civic ve yakın zamanda tamamen yenilenen CR-V modelleri için yüzde 0,5 faiz oranıyla kredi sunduğu kampanyası ay sonuna kadar devam ediyor. Kredi tutarı ve taksit sayıları ise modele göre 12 ila 15 ay arasında değişiyor.Güvenliği Euro NCAP’ten 5 yıldızla onaylı yeni CR-V için marka Mart ayı boyunca 100 bin TL’ye 15 ay vade ve yüzde 0,5 faiz ile kredi kullanımı fırsatı sunuyor. Yenilenen CR-V tüm ihtiyaçları karşılayabilen donanımlara, şık bir tasarıma, dinamik ve konforlu bir sürüşe ve geliştirilmiş bir CVT şanzımana sahip.

Honda

Geçtiğimiz yıl dünyanın en çok satılan modeli olan, ülkemizde de tüketicinin sevgilisi haline gelen Civic modelinde ise bu aya özel fırsatlar devam ediyor. Civic Sedan’ın benzinli ve fabrikasyon LPG’li Elegance ECO modelleriyle benzinli Civic Hatchback’te 30 bin TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Yüzde 0,5 faiz oranlı kredi, 12 ay vade ile geri ödeniyor.

Dizel motorlu Civic’lerde ise Elegance ECO ve benzinli modellerdeki faiz ve taksit imkanlarıyla 50 bin TL‘ye kadar kredi kullanılabiliyor. LPG’li ECO modelinin Executive donanım seviyesine sahip modelinde de 50 bin TL’ye kadar kredi, yine aynı koşullarla kullanılabiliyor.

İlgili video

Yeni Honda CR-V çarpışma testi sonucu belli oldu