reklamı kapat

POPÜLER

Honda_CRV
Honda_Civic_Hatchback

Honda Türkiye’den Nisan ayına özel kampanya

Otomobil fiyatlarının yükselmesi otomobil şirketlerini harekete geçirdi. Otomobil sahibi olmayı düşünenlere dikkat çekici kampanyalar sunan Honda, kampanyalarına bir yenisini daha ekledi.

Honda, CR-V modeli için 80 bin TL’ye yüzde 0,95 faiz oranı ile 12 ay vadeli kredi kullanımı sağlıyor.

Yüzde 0,95 faiz oranı ve 12 ay taksit imkanı ile Civic modelleri için 40 bin TL’ye, CR-V modeli içinse 80 bin TL’ye kadar kredi kullanım imkanı bulunuyor.

Honda’nın Civic modellerinde de Nisan ayına özel kredi fırsatları bulunuyor. Standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Honda Civic Sedan’ın Elegance benzinli, ECO ve dizel versiyonlarında 25 bin TL’ye kadar kredi imkanı yüzde 0,95 faiz oranı ve 12 taksit seçeneği ile sunuluyor. Kampanya dahilinde Executive modellerde ise aynı faiz oranı ve taksit sayısı ile 40 bin TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 Honda Civic tasarımıyla dikkat çekiyor

Yeni nesil Honda Civic tasarım anlamında oldukça sportif görünüyor. Gövde yapısı ve tasarım çizgileri sayesinde model bir coupe görünümüne yaklaşmış. Honda bu tasarımı sadece şık görüntü amacı ile de yapmamış. Gerek aerodinamik faktörler gerek ise yaya çarpışma testleri, selefine göre geliştirilmiş. Önceki nesile göre daha yuvarlak hatlara sahip olan model köşesiz bir yapıda diyebiliriz. Yeni nesil Honda’larda bulunan ön panjur, bizleri Civic’de de selamlıyor. Donanım seviyenize göre tamamen LED olabilen çizgi şeklinde farlar, ve sportif jantlar diğer dikkat çeken dış tasarım unsurları. İç mekana geçtiğimizde ise sürücü odaklı bir kokpit görüyoruz. Direksiyon önceki nesili ile benzirlikler gösterse de kadran takımı tamamen değiştirilmiş. Model saklama alanları konusunda da oldukça yeterli. Ayrıca 519 litre gibi oldukça iddialı bir bagaj hacmi de mevcut.