reklamı kapat

POPÜLER

Gotham Joker

Gotham finali tanıtımındaki Joker sürprizi [Video]

DC çizgi romanlarını ilham kaynağı olarak kullanan Gotham dizisi çok yakında izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor. Fakat final bölümündeki Joker sürpriziyle bizleri şaşırtacak gibi görünüyor.

Kısaca özet geçmek gerekirse Gotham temelde Batman öncesini konu ediyor. Şehrin Bruce Wayne kahramanlığa bürünmeden önceki halini görmemizi sağlıyor. Arrow, The Flash ve Supergirl gibi dizilerin aksine çizgi roman uyarlamasından çok çizgi romanlardan esinleniyor gibi. Karakterlerin orijin hikayelerini değiştiriyor. Normalde seneler sonra ortaya çıkması gereken pek çok kötüyü daha Bruce Wayne çocukken görüyoruz örneğin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beş sezondur farklı bir Gotham hikayesi anlatan dizi çok yakında son bulacak. Gotham’ın final bölümü için enteresan bir tanıtım seyircilerle paylaşıldı. Bu tanıtımda sonunda gerçek anlamda Joker‘i görme fırsatı elde ediyoruz. Kahramanımız dönüşümünü gerçek anlamda tamamlıyor. Öte yandan Bruce Wayne de Batman olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Böylece DC dünyasının efsanevi iki kahramanı dizinin final bölümünde karşı karşıya gelecek gibi görünüyor.

Son bölümün adı Legend of the Dark Knight: The Beginning olarak açıklandı. Bu isim da Batman’in macerasının başlamak üzere olduğunu gözler önüne seriyor. Gotham’ın son bölümü 25 Nisan’da ekrana gelecek. Bu bölüm için paylaşılan heyecan uyandıran tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.